Kariéra v CENTURY 21 General

Ing. Lucie Bilá

Makléř, Manažér, Majitel

T: 604271207

E: lucie.bila@general.cz

Kontaktovat kancelář

Jméno:
Email:
Tel. číslo:

Proč CENTURY 21 General?

17 let zkušeností

Už od roku 1999 se specializujeme na pražský rezidenční trh. Patříme k jedním z mála společností, které dlouhodobě spoluvytvářejí český realitní trh.

17 let osobního přístupu

Našim každodenním osobním přístupem se snažíme vychovat nové makléře, tak aby toto poslání brali jako jedinečnou životní příležitost. Desítky našich realitních makléřů již dnes samostatně podniká a prosperuje v realitách.

17 let spokojených makléřů

Jsme přesvědčeni, že jen spokojený makléř může dlouhodobě přinášet spokojené klienty. Přístup k našim makléřům usměrňujeme dle našeho základního kréda – Maximum pro makléře.

Jste zkušený profesionál?

Proč spolupracovat s CENTURY 21 GENERAL?

Když se realitnímu biznisu věnujete již několik let, tak určitě hledáte odpovědi na následující dotazy. Jak zvýšit svůj příjem? Jak získat víc exkluzivit? Jak dlouhodobě nevyhořet? Proč mám výkyvy v příjmech? A mnoho jiných. Právě našimi zkušenostmi dokážeme našim makléřům pomoct najít odpovědi na tyto otázky a tak například zdvojnásobit Váš příjem makléře.
Velmi rádi osobně prodiskutujeme možnosti jak dokážeme i Vás posunout ve Vaší kariéře profesionálního realitního makléře.

Reference


„Za pomocí tréninků, školení a podpory kanceláře jsem zdvojnásobil svůj obrat.“

Ondřej Rose

makléř CENTURY 21 General

Jste v realitách nový?

Proč spolupracovat s CENTURY 21 General?

Každá nová práce, ale i podnikání na začátku potřebuje obrovskou podporu. Musíte mít správný plán a cíl. Je určitě i pro Vás důležité, aby se váš budoucí investovaný čas a prostředky vrátili již za několik měsíců. Ale aby jste neztráceli čas a peníze, musíte od prvního dne vědět, co máte udělat a jak dál postupovat. Dlouhodobě se specializujeme na makléře začátečníky. Máme pro tento účel vybudované specializované školení, kurzy, workshopy.
Velmi rádi osobně prodiskutujeme možnosti a pomůžeme Vám udělat první krok správným směrem.

Reference


„Za osobní podpory kanceláře jsem již v prvním měsíci realizoval svůj první obchod.“

Michal Němeček

makléř CENTURY 21 General

Jak postupovat?

První krok

Vyplňte online formulář na těchto stránkách, do 24 hodin Vám zavoláme a dohodneme si s Vámi nezávaznou osobní schůzku.

Druhý krok

Na nezávazné osobní schůzce Vám pomůžeme identifikovat Vaše potřeby a cíle. Navrhneme Vám, co umíme pro Vás v krátkém čase udělat.

Třetí krok

Na základě naší schůzky je možné si domluvit nezávazný týden na zkoušku. V průběhu tohoto týdne budete moct lépe identifikovat práci realitního makléře.

Čtvrtý krok

Když se Vám práce u nás bude líbit a my budeme přesvědčení, že Vám umíme pomoct k Vašemu úspěchu, tak na základě domluvených podmínek, začneme spolupracovat.

Výhody spolupráce s CENTURY 21 General

Nejnovší technologie

Rozumíme, že dnešní svět se změnil a mění. Realitní biznis v této rychlé době vyžaduje neustálý vývoj komunikačních technologií. Investujeme do nejmodernějších systémů, které Vám usnadní práci a ušetří čas.

Vzdelávání

Máme propracované školení a tréninkové programy pro nové, ale i zkušené realitní makléře. Vedení společnosti se věnuje profesionálnímu realitnímu biznisu již od roku 1995.

Marketing

Pro podporu makléřů a prodej nemovitostí máme propracovaný marketing s online možnostmi inzerce. Naši makléři mají možnost inzerovat na cca 20 realitních serverech.

Silný tým

Jsme středně velká společnost. Klademe důraz na tímového ducha. Víme, že sami neznamenáme nic, ale spolu dosáhneme všeho.

Tato stránka používá cookies, pro Váš lepší uživatelský zážitek Rozumím Více informaci